Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Reference klientů

Český svaz biatlonu, z.s. spolupracuje se společností PAB – pojišťovací agentura Beata s.r.o. již řadu let na základě uzavřené smlouvy ohledně poradenské činnosti, zastupování a zprostřdkování pojistných smluv.

Český svaz biatlonu, z.s. využívá převážně služby k zajištění pojištění na automobilovou flotilu, majetek a odpověndost. Výše uvedená agentura za nás leduje a vyhodnocuje kvalitu těchto služeb a doporučuje nám pro nás nejvhodnější nabídky na pojišťovacím trhu.

Se spoluprací s agenturou PAB máme jen ty nejlepší zkušenosti a ochotu, profesionalitu a pečlivost zaměstnanců můžeme všem doporučit.


Ing. Eva Kupilíková
generální sekretář ČSB
Český svaz biatlonu, z.s.
Originál dokumentu, Český svaz biatlonu


Naše firma Iva Vodáková - DURABO spolupracuje s PAB - pojišťovací agenturou Beata s.r.o. již radu let. Agentura poskytuje naší firmě kompletní služby od poradenství, přes výběr nejvhodnějších pojistným smluv pro různé oblasti naší činnosti až po pomoc při vzniku pojistných událostí a jejich likvidaci.

PAB - pojišťovací agentura BEATA s.r.o. poskytuje své služby na vysoké úrovní a je schopna garantovat kvalitní a spolehlivou spolupráci, kterou hodnotíme ve všech směrech jako vynikající.

v neposlední řadě si ceníme velmi profesionální a vstřícný přístup jednotlivých pracovníků.

PeadDR. Iva Vodáková
majitelka firmy
DURABO
Originál dokumentu, Durabo, grafické studio a tiskárna


Vážená paní ředitelko,

naše firma je již několik let klientem Vaší společnosti. Prostřednictvím rámcové pojistné smlouvy je pojištěno mnoho našich zákazníků, kterými jsou zejména společenství vlastníků a bytová družstva. V oblasti naší činnosti, správy bytových domů, je pro nás velmi důležitá rychlost v řešení pojistných událostí, předložení konkrétní nabídky, srovnání různých možností pojištění - naši zákazníci, kterých je několik desítek, jsou spokojeni. A to je podstatné nejen pro nás, ale zprostředkovaně je to také dobrá vizitka Vaší společnosti.

Vážená paní ředitelko, dovolte mi poděkovat Vašim pracovníkům za práci, kterou pro naši firmu v minulých letech odvedli.

Alena Jelínková
jednatelka společnosti
M.A.N., spol. s r.o.
Originál dokumentu, M.A.N.


Město Neratovice spolupracuje se společností PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. v oblasti zprostředkování pojištění majetku města. Spolupráce byla zahájena v devadesátých letech a do současné doby byla několikrát smluvně prodlužována. Společnost zajišťuje veškerou komunikaci s pojišťovnou na základě požadavků města. Společnost vyčlenila konkrétní pracovnici, která řeší veškeré pojistné události, dodatky ke smlouvám s danou pojišťovnou, apod.

Činnost společnosti a jejích pracovníků je z naší strany hodnocena velice kladně a je na vysoké profesionální úrovni.

Mgr. Lenka Mrzílková
starostka města
Orginál dokumentu, Město Neratovice


Společnost PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. zajišťuje pro Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav správu pojištění majetku a odpovědnosti na základě Smlouvy o poradenské činnosti, zastupování a zprostředkování pojistných smluv již od roku 2001.

Společnost průběžně vyhodnocuje kvalitu a rozsah pojištění, podává návrhy na případné změny smluvních vztahů a sleduje aktuální nabídky na pojišťovacím trhu. Širokým spektrem svých smluvních partnerů je schopna nám nabídnout vždy ty nejoptimálnější pojistné podmínky. V rámci spolupráce pro město a jeho úřad vyřizuje tato společnost veškeré požadavky města na pojišťovnu v pojistných událostech, v případných jejích doplněních či změnách pojistných smluv. Z těchto důvodů se v roce 2015 podílela na výběru nového pojistitele města.

Společnost je po stránce personální i technické na vysoké profesionální úrovni. Pro styk s městem vyčlenila pracovnici, která veškerou agendu s příslušnými pracovníky města obratem řeší.

Spolupráci s pojišťovací společností hodnotíme jako velmi pozitivní a přínosnou. Především při řešení jednotlivých pojistných událostí plní pro nás, jako pojištěnce, nezastupitelnou roli a je pro město dlouhodobě výhodná.

Ing. Vlastimil Picek
starosta města
Originál dokumentu, Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav


SOS dětské vesničky, z.s. spolupracují s PAB - pojišťovací agenturou Beata s.r.o. již od roku 2012. S ohledem na rozsah naší organizace a charakter služeb, které poskytujeme, máme uzavřeno mnoho pojistných smluv, které je třeba kontinuálně upravovat.

S dosavadní spoluprací jsem maximálně spokojena, vždy se nám dostává profesionální podpory a individuálního přístupu, čehož si velmi vážím.

Mgr. Jindra Šalátová
ředitelka
Originál dokumentu, SOS dětské vesničky, z.s.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

 

Kontakt

PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o.
Zdeňka Fibicha 1590
250 02 Stará Boleslav

pab@pab-makler.cz
+420 228 808 888
+420 777 229 756